Nasza klinika

Nasza historia

Nasza klinika istnieje w Warszawie od kilku lat. Nasz szpital zaczynał od bycia przychodnią, która przyjmowała kilku pacjentów dziennie. Niestety widząc zapotrzebowanie pacjentów widzieliśmy spore braki w ilości miejsc w innych placówkach. W związku z tym staraliśmy się aby z każdym kolejnym miesiącem w naszej klinice zjawiało się coraz więcej nowych osób. Dzięki temu dotarliśmy do stanu w jakim jesteśmy obecnie, czyli ponad 200 pacjentów przyjmowanych każdego dnia.

Pamiętaj o tym aby dbać o swoje zdrowie. Aby to robić przede wszystkim umawiaj się na wizyty kontrolne – tym więcej im jesteś starszy. Nie zaniedbuj swojej diety ani aktywności fizycznych. Dzięki takiemu podejściu u lekarza spędzisz znacznie mniej czasu aniżeli mogłoby Ci się to wydawać. Leczenie chorób z historią jest możliwe, ale łatwiejsze jest wczesne wykrywanie i leczenie chorób. W związku z tym pamiętaj – wykonuj rutynowe badania dla siebie i swojej rodziny. 

W naszej placówce każdy pacjent posiada swojego lekarza pierwszego kontaktu, ale nie zmienia to również faktu że na wizytę możesz umówić się z innym lekarzem (na przykład jeśli tamten jest na urlopie). U nas nie będziesz czekał długo w kolejkach, a Twoje badania będą wykonywane na nowych sprzętach.

Nowa technologia

Nieustannie dbamy o najnowszy sprzęt, który pozwala nam świadczyć usługę opieki medycznej na najwyższym poziomie. Nasze centrum leczenia jest doskonale wyposażowe, w wiele sprzętów medycznych których brakuje wielu innym klinikom. Dzięki korzystaniu z naszych usług będziesz mógł bez problemów z nich korzystać.

Opieka dla całej rodziny

Wiemy jak ważne jest otoczenie opieką całej rodziny, dlatego w naszej klinice przygotowaliśmy specjalny pakiet przygotowany właśnie dla rodzin. Wystarczy, że jedna z osób korzysta z naszych pakietów – przy niewielkiej dodatkowej opłacie otaczamy troską również Twoich najbliższych.

Nasz zespół

Fantastyczni specjaliści

Jan Miłoński

Chirur/Ortpoeda

Patryk Jamski

Kardiolog

Jadwiga Ochińska

Pediatra

Operacje chirurgiczne

W naszej klinice przeprowadzamy nawet najtrudniejsze zabiegi w celu poprawy zdrowia naszych pacjentów. Dzięki naszej kadrze specjalistów oraz odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie jeszcze bardziej pomagać.

Kontrole zdrowotne

W naszej klinice rutynowo dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Każdy z klientów może, a nawet jest zachęcany do rutynowych kontroli dzięki, którym każdy pacjent może na bieżąco monitorować swoje zdrowie i diagnozować ewentualne choroby na wczesnym etapie.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

3 ważne powody

Szybkie działanie

W naszej klinice nie będziesz czekał wielu tygodni/miesięcy na wizytę.

Łatwość

Naszą klinikę charakteryzuje duża prostota i łatwość w umawianiu wizyt np. dzięki aplikacji mobilnej.

Jakość

Najnowocześniejszy sprzęt obsługiwany przez największych specjalistów.

5/5
Zdecydowanie polecam opiekę medyczną w centrum maineteenhealth. Profesjonalni specjaliści, brak kolejek, super usługa.
MAciej Nowak
5/5
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do korzystania z usług tej kliniki. Wydawało mi się, że jest to szpital jak inne, ale już przy pierwszej wizycie zmieniłem swoje zdanie.
Jerzy Pawełek

O nas

Klinkia Teen Health to miejsce, w którym zadbasz o swoje zdrowie. Oferujemy profesjonalną i sprawdzoną opiekę medyczną, którą kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i rodzin.

Media Społecznościowe